Pomorski Classic 2008 - trasa
Do mety | Od startu | Miejscowość | Czas przy 43km/h |
Czas przy 41 km/h |
Czas przy 39km/h |
Czas przy 37 km/h |
297,8 | 0,0 | BYTÓW start ostry | 10:00 | 10:00 | 10:00 | 10:00 |
294,7 | 3,1 | Pomysk Wlk. | 10:04 | 10:04 | 10:04 | 10:05 |
288,9 | 8,9 | Jamno | 10:12 | 10:13 | 10:13 | 10:14 |
286,2 | 11,6 | Parchowo | 10:16 | 10:16 | 10:17 | 10:18 |
282,5 | 15,3 | Parchowski Młyn | 10:21 | 10:22 | 10:23 | 10:24 |
277,7 | 20,1 | Sulęczyno | 10:28 | 10:29 | 10:30 | 10:32 |
273,2 | 24,6 | Węsiory | 10:34 | 10:36 | 10:37 | 10:39 |
269,3 | 28,5 | Klukowa Huta | 10:39 | 10:41 | 10:43 | 10:46 |
264,9 | 32,9 | Mściszewice | 10:45 | 10:48 | 10:50 | 10:53 |
262,2 | 35,6 | Galica | 10:49 | 10:52 | 10:54 | 10:57 |
260,9 | 36,9 | Techelno | 10:51 | 10:54 | 10:56 | 10:59 |
258,6 | 39,2 | Moczydło | 10:54 | 10:57 | 11:00 | 11:03 |
258,3 | 39,5 | Puzdrowo | 10:55 | 10:57 | 11:00 | 11:04 |
255,1 | 42,7 | Sierakowice | 10:59 | 11:02 | 11:05 | 11:09 |
252,5 | 45,3 | Wygoda | 11:03 | 11:06 | 11:09 | 11:13 |
251,1 | 46,7 | Karwacja | 11:05 | 11:08 | 11:11 | 11:15 |
249,4 | 48,4 | Mojusz | 11:07 | 11:10 | 11:14 | 11:18 |
245,2 | 52,6 | przej kolej | 11:13 | 11:16 | 11:20 | 11:25 |
243,2 | 54,6 | przej kolej | 11:16 | 11:19 | 11:24 | 11:28 |
241,6 | 56,2 | przej kolej | 11:18 | 11:22 | 11:26 | 11:31 |
238,2 | 59,6 | Łapalice | 11:23 | 11:27 | 11:31 | 11:36 |
234,2 | 63,6 | Kartuzy | 11:28 | 11:33 | 11:37 | 11:43 |
226,2 | 71,6 | Ręboszewo | 11:39 | 11:44 | 11:50 | 11:56 |
213,1 | 84,7 | Droga nr. 20 | 11:58 | 12:03 | 12:10 | 12:17 |
222,2 | 75,6 | Brodnica Dolna | 11:45 | 11:50 | 11:56 | 12:02 |
211,9 | 85,9 | Szymbark | 11:59 | 12:05 | 12:12 | 12:19 |
207,6 | 90,2 | Gołubie | 12:05 | 12:12 | 12:18 | 12:26 |
205,9 | 92,0 | przej kolej | 12:08 | 12:14 | 12:21 | 12:29 |
201,8 | 96,0 | Stężyca | 12:13 | 12:20 | 12:27 | 12:35 |
197,9 | 99,9 | Skorzewo | 12:19 | 12:26 | 12:33 | 12:42 |
194,1 | 103,7 | Kościerzyna Wybud | 12:24 | 12:31 | 12:39 | 12:48 |
192,8 | 105,0 | Kościerzyna | 12:26 | 12:33 | 12:41 | 12:50 |
190,7 | 107,1 | RONDO | 12:29 | 12:36 | 12:44 | 12:53 |
190,5 | 107,3 | RONDO | 12:29 | 12:37 | 12:45 | 12:54 |
189 | 108,8 | RONDO | 12:31 | 12:39 | 12:47 | 12:56 |
184,2 | 113,6 | przej kolej | 12:38 | 12:46 | 12:54 | 13:04 |
183,8 | 114,0 | BUFET | 12:39 | 12:46 | 12:55 | 13:04 |
182,2 | 115,6 | Korne | 12:41 | 12:49 | 12:57 | 13:07 |
180,8 | 117,0 | BUFET KONIEC | 12:43 | 12:51 | 13:00 | 13:09 |
170,2 | 127,6 | Wygoda | 12:58 | 13:06 | 13:16 | 13:26 |
166,5 | 131,3 | Półczno | 13:03 | 13:12 | 13:22 | 13:32 |
161,4 | 136,4 | przej kolej | 13:10 | 13:19 | 13:29 | 13:41 |
161,2 | 136,6 | Osława Dąbrowa | 13:10 | 13:19 | 13:30 | 13:41 |
159,1 | 138,7 | Studzienice | 13:13 | 13:22 | 13:33 | 13:44 |
157,5 | 140,3 | LOTNA PREMIA | 13:15 | 13:25 | 13:35 | 13:47 |
150,6 | 147,2 | Sominy | 13:25 | 13:35 | 13:46 | 13:58 |
146,3 | 151,5 | Trzebień | 13:31 | 13:41 | 13:53 | 14:05<> |
140,5 | 157,3 | Dziemiany | 13:39 | 13:50 | 14:02 | 14:15 |
136,3 | 161,5 | Raduń | 13:45 | 13:56 | 14:08 | 14:21 |
133,9 | 163,9 | Lamk | 13:48 | 13:59 | 14:12 | 14:25 |
131,8 | 166 | Lubnia | 13:51 | 14:02 | 14:15 | 14:29 |
129,7 | 168,1 | Zalesie | 13:54 | 14:06 | 14:18 | 14:32 |
127,4 | 170,4 | Gacnik | 13:57 | 14:09 | 14:22 | 14:36 |
126,4 | 171,4 | Brusy | 13:59 | 14:10 | 14:23 | 14:37 |
122,9 | 174,9 | Czyczkowy | 14:04 | 14:15 | 14:29 | 14:43 |
113 | 184,8 | Drzewicz | 14:17 | 14:30 | 14:44 | 14:59 |
109,1 | 188,7 | Swornegacie | 14:23 | 14:36 | 14:50 | 15:06 |
104 | 193,8 | Chościński Młyn | 14:30 | 14:43 | 14:58 | 15:14 |
99,7 | 198,1 | Zielona Huta | 14:36 | 14:49 | 15:04 | 15:21 |
93,3 | 204,5 | Zielona Chocina | 14:45 | 14:59 | 15:14 | 15:31 |
82,8 | 215,0 | BUFET | 15:00 | 15:14 | 15:30 | 15:48 |
82,2 | 215,6 | Lipnica | 15:00 | 15:15 | 15:31 | 15:49 |
79,8 | 218,0 | BUFET KONIEC | 15:04 | 15:19 | 15:35 | 15:53 |
77,4 | 220,4 | Ostrowite | 15:07 | 15:22 | 15:39 | 15:57 |
76,2 | 221,6 | Borzyszkowy | 15:09 | 15:24 | 15:40 | 15:59 |
70 | 227,8 | Ciemno | 15:17 | 15:33 | 15:50 | 16:09 |
66,6 | 231,2 | Tuchomie | 15:22 | 15:38 | 15:55 | 16:14 |
65,8 | 232 | LOTNA PREMIA | 15:23 | 15:39 | 15:56 | 16:16 |
60 | 237,8 | Nowe Huty | 15:31 | 15:48 | 16:05 | 16:25 |
59,4 | 238,4 | Zagony | 15:32 | 15:48 | 16:06 | 16:26 |
47,4 | 250,4 | Barnowiec | 15:49 | 16:06 | 16:25 | 16:46 |
44,2 | 253,6 | przej kolej | 15:53 | 16:11 | 16:30 | 16:51 |
43,7 | 254,1 | Kołczygłowy | 15:54 | 16:11 | 16:30 | 16:52 |
43,1 | 254,7 | LOTNA PREMIA | 15:55 | 16:12 | 16:31 | 16:53 |
38,9 | 258,9 | Wierszyno | 16:01 | 16:18 | 16:38 | 16:59 |
30,7 | 267,1 | Gałąźnia Wlk | 16:12 | 16:30 | 16:50 | 17:13 |
36,4 | 261,4 | Górki | 16:04 | 16:22 | 16:42 | 17:03 |
21,8 | 276 | Grabówko | 16:25 | 16:43 | 17:04 | 17:27 |
16 | 281,8 | Osieki | 16:33 | 16:52 | 17:13 | 17:36 |
10,6 | 287,2 | Przyboczyce | 16:40 | 17:00 | 17:21 | 17:45 |
8,5 | 289,3 | Bytów | 16:43 | 17:03 | 17:25 | 17:49 |
7 | 290,8 | LINIA METY pocz.I okrązenia | 16:45 | 17:05 | 17:27 | 17:51 |
6,3 | 291,5 | Górska premia 3 kat | 16:46 | 17:06 | 17:28 | 17:52 |
4,5 | 293,3 | ZAMKNIĘCIE RUNDY | 16:49 | 17:09 | 17:31 | 17:55 |
4,6 | 293,2 | pocz II okrązenia | 16:49 | 17:09 | 17:31 | 17:55 |
3,9 | 293,9 | Górska premia 3 kat | 16:50 | 17:10 | 17:32 | 17:56 |
2,3 | 295,5 | pocz III okrążenia | 16:52 | 17:12 | 17:34 | 17:59 |
0 | 297,8 | META | 16:55 | 17:15 | 17:38 | 18:02 |